שירותי אחזקה וניקיון משרדים בצפון – צ'יק צ'ק

פוליש לשיש

השיש שלכם כבר לא נראה כמו בעבר? אתם עדיין זוכרים כמה השקעתם ברצפה שלכם כאשר רק נכנסתם לגור בדירה שבה אתם חיים כבר שנים? אם כך, טבעי שתרצו לעשות משהו בנידון. שיש הינו חומר חזק ויפה במיוחד כך שזה לא מפתיע שבכל מקום שבו הוא נמצא הוא תמיד נראה מאוד אלגנטי. עם זאת, ניתן לראות שעם השנים גם השיש הכי איכותי שיש עלול לספוג כתמים, מכות ולא מעט שריטות.

לכן טבעי לחשוב על השאלה האם לא הגיע הזמן לעשות משהו בנידון? אומנם זה נכון שאתם יכולים להחליט שכבר עברו הרבה שנים מאז שהתקנתם את רצפת השיש שלכם וכי אתם רוצים להיכנס לשיפוץ רציני. תוכלו לקנות מרצפות חדשות משיש וגם להזמין את אנשי המקצוע הכי טובים שיש לביצוע פרויקט השיפוץ.

עם זאת, פעולה כזאת יכולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף ולכן כלל לא בטוח שתהיו מעוניינים בכך. בנוסף לכך, לעשות בבית שיפוץ שכולל את הרמת הרצפה זה לא עניין פשוט גם מבחינה לוגיסטית כי מדובר על בלגן, אבק ושבועות ארוכים של אי נוחות. מבולבלים? תוהים מה נכון יהיה לעשות? אם כך, כדאי שתדעו שיש כזה דבר פוליש לשיש והאמת היא, שלא פעם זו הבחירה הנכונה. 

 

מה עושים בפועל כדי שהשיש ייראה נפלא?

ראשית, אם חשבתם לבצע מספר פעולות בעצמכם כדי לנסות בכל זאת להחזיר את החיים לשיש, כדאי שתימנעו מכמה טעויות חמורות. לא אחת אנשים בטוחים שכתמים רציניים שלא יורדים במים וסבון ניתן להוריד בעזרת חומץ.

זה אומנם עובד בלא מעט מקרים, אך כאשר מדברים על שיש, חשוב מאוד להימנע מהשימוש בחומץ. למען האמת, עדיף יהיה להימנע משימוש בכל חומר שיש בו חומצה שכן חומצה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לשיש. במקום זה כדאי יהיה לבדוק את האפשרות של פוליש לשיש, כי אתם יכולים להיות בטוחים שאם תפנו אל חברה רצינית ומקצועית שעוסקת בתחום הזה מזה שנים, התוצאה הסופית תהיה נהדרת. 

 

הניקיון הראשוני של השיש

השלב הראשון שצריך לעבור כאשר עושים פוליש לשיש זה למעשה קרצוף המרצפות, עבודה שכמובן נעשה בעזרת מכונה ייעודית. המכונה מצליחה להיכנס אפילו בין החריצים שנמצאים בין הרצפות, מה שמסייע לנו כבר בשלב הזה להוציא לכלכוך רב מאוד.

כמו כן, כיוון שמדובר על מכונת פוליש מקצועית ולא רק הברקה או שפשוף שמנסים לעשות בעזרת הידיים, הרי שמיד רואים את ההבדל. אומנם זה נכון שלא כל הכתמים ייעלמו כבר בשלב הזה, אך רובם בהחלט כן. 

 

הניקיון היסודי בין החריצים

עוד שלב חשוב שצריך לעבור כאשר עושים פוליש לשיש, זה לנקות בין החריצים בצורה הכי יסודית שאפשר. ברוב המקרים גם כאן יעשה שימוש במכונה מתאימה ואחרי שהחריצים ינוקו הם גם ימולאו בדבק שיש מתאים שמטרתו להדביק מחדש את הרצפות זו לזו. מדובר על עבודה שלא לוקחת מעט זמן אך זה שלב חשוב ביותר בכל התהליך.

יתרה מכך, הרעיון הוא לא לסיים את הפוליש כמה שיותר מהר אלא לעשות אותו בצורה מקצועית. אחרי השלב הזה יגיע השלב שבו מנקים שוב, מקרצפים פעם נוספת ובסופו של דבר ניתן יהיה לבחור גם האם רוצים, או לא, למרוח חומר שיגן על המרצפות. 

 

חברה מקצועית לביצוע פוליש שיש זו הבחירה הנכונה

אין ספק שהיום אתם יכולים לנסות לעשות כל עבודות ניקיון לבד בבית, בין אם מדובר על פוליש לשיש ובין אם מדובר על כל עבודת ניקיון אחרת. עם זאת, עבודה שנעשית ללא הציוד המתאים לעולם לא תיראה כמו עבודה שביצעו המומחים.

בנוסף, אם תנסו לעשות את זה לבד זה גם עלול לקחת לכם הרבה מאוד זמן, אז למה שלא תפנו אל המומחים בתחום? אצלנו בחברת צ'יק צ'ק תוכלו ליהנות מהשירות הכי טוב שיש בתחום הפוליש לשיש והאמת היא, שגם תקבלו אצלנו שירות אדיב במיוחד.

אנחנו זמינים עבור עבודות כאלה בכל אזור הצפון, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום? אחרי כל עבודת פוליש שאנחנו עושים הרצפה תמיד נראית מבריקה ויפה במיוחד, מה שמחזיר לבית כולו את הברק ואת היופי שאבד לו בשנים האחרונות. 

דברו איתנו
שלחו הודעה

דברו איתנו

הפרויקטים שלנו

דילוג לתוכן