שירותי אחזקה וניקיון משרדים בצפון – צ'יק צ'ק

פוליש

חברת ניקיון בצפון צ'יק צ'ק – השקט שלכם המקצוענות שלנו

חברות העוסקות בניהול מבנים מסחריים אחראיות על תחזוקה וניהול של מבנים מסחריים, מבני תעשייה, מבני משרדים ועוד. אחזקת מבנים מסחריים בצורה בלתי מקצועית עלולה לגרום לפגיעה בתשתיות המבנה, לפגיעה בערך הנכס, להתיישנות, לשחיקה ולבלאי מואץ של הנכס ולנטישת דיירים ושוכרים.

חברת "צ'יק צ'אק שירותי ניהול ואחזקת מבנים" פועלת מתוך אחריות והבנה כי בניין מתוחזק ומצליח הוא בניין מרוויח והיא מציעה שירותי אחזקה וניהול ברמה גבוהה בהתאם לאופי הנכס, לאופי הדיירים, לייעוד הנכס, למערכות הקיימות בנכס ועוד.

השירותים שלנו

עבדתם לא מעט שנים כדי להצליח לקנות דירה נוספת להשקעה? אם כך, טבעי שתרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להשכיר את הדירה הזאת. מדובר על הכנסה פאסיבית שכולנו שואפים לה, כך שהאם הצלחתם להגיע ליעד הזה ולהגשים את החלום, אין ספק שאתם מרוצים. מה שכן, לא אחת קורה שאנשים חיים בעיר אחת וקונים דירה בעיר אחרת, מה שמעורר את השאלה כיצד נכון יהיה לנהל את המבנה? אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם זקוקים לסיוע, כדאי שתדעו שיש היום לא מעט חברות שמציעות שירותי ניהול מבנים בצפון. לכן, אפילו אם אתם נמצאים בבאר שבע והדירה שלכם נמצאת בגורד שחקים בצפון, אין לכם סיבה לדאוג. כל שעליכם לעשות הוא לדבר על העניין עם השכנים ולהציע להם את האופציה של עבודה מול חברת ניהול מבנים בצפון. האמת היא שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט בניינים גדולים שעובדים מול חברות כאלה על בסיס קבוע, כך שאין ספק שגם בבניין שלכם זה יכול להיות פתרון נהדר.

שירות אחזקה מבנים

 

מה כולל השירות של ניהול מבנה בצפון?

כמובן שאתם חייבים לקבל על כך תשובה מדויקת מראש לפני שאתם עושים עסקה עם חברה כזו או אחרת. לכן חשוב להבין שכל חברה שמציעה שירותי ניהול מבנים בצפון יכולה להציע שירות מעט שונה, מה שמסביר מדוע שווה לדבר עם כמה חברות במקביל. ברוב המקרים אנחנו יכולים לראות שניהול מבנים כמו בניינים משותפים כולל את כל מה שצריך, כמו לדוגמא:

  • תחזוקה שוטפת וניקיון
  • תחזוקת הגינה ופעולות גינון שונות
  • תחזוקת המעליות
  • תחזוקת מערכת החשמל + מערכת המים בבניין

בנוסף, יש גם חברות שמנהלות את כל נושא התשלומים, בין אם מדובר על תשלומי מים ובין אם מדובר על תשלומי חשמל. העבודה מול חברה שתנהל את הנכס תהיה תמיד הרבה יותר נוחה מאשר לקחת את הדברים על עצמכם, אז למה לחשוב פעמיים? חברה רצינית שמנהלת מבנים בצפון אחראית לטיפול בכל התקלות בבניין, כך שבין אם מדובר על עבודה רצינית ובין אם מדובר על תקלה שולית – תמיד יהיה לכם אל מי לפנות ועל מי לסמוך.

 

בחירת חברת ניהול מבנים טובה

בשנים האחרונות, כיוון שיש כל כך הרבה בניינים גדולים שבהם יש עשרות דירות, אנחנו רואים שיש גם לא מעט חברות שמציעות שירותי ניהול מבנים בצפון. לכן זה לא משנה איפה נמצאת הדירה החדשה שרכשתם להשקעה, כי בכל מקרה יש לא מעט חברות שאליהן תוכלו לפנות. זה אומנם חיובי, כי זה אומר שיש מבחר וגיוון, אך מצד שני, מה אתם באמת יודעים לגבי החברות הללו? ואיך בוחרים חברה אחת טובה שתרצו לעבוד מולה שנים? הרעיון הוא לבחור חברה אחת לניהול המבנה שלכם ולכן יש טעם לברר לגביה כל מה שרק אפשר. זה אומר שכדאי לבדוק מהי שנת ההקמה של החברה אך כדאי גם לברר האם זו חברה שיש לגביה כמה שיותר המלצות. האם מדובר על חברת ניהול שיכולה גם להציע שירותי ניקיון מסוגים שונים? כולל עבודות ניקיון בגובה? או שאולי זו חברה שרק דואגת לתחזוקת המבנה מבחינת תקינות המערכות השונות שבו? אתם יכולים גם להרגיש חופשיים לפנות אל כמה חברות שונות ולהשוות בין המחירים שהן גובות, כי איזו סיבה יש לכם לבחור חברה עם תעריפים גבוהים מידי? זה אומנם נכון שככל שיש יותר דירות בבניין כך לרוב המחיר יהיה גבוה יותר, אך מצד שני, תמיד השוואת מחירים תוביל לחיסכון ולכן שווה להשקיע בכך.

 

שירות אדיב ורציני

אם יצא לכם לשמוע משכנים או ממכרים שקיבלו שירותי ניהול נכסים ולא יצאו מרוצים, כדאי שתדעו שלא תמיד החוויה חייבת להיות דומה. משמעות הדברים היא שכדאי לבדוק לאיזו חברה אתם פונים, ואין ספק שגם האדיבות והרצינות של אנשי המקצוע חשובה. לכן אנחנו בחברת צ'יק צ'ק מזמינים אתכם לפנות אלינו, כי אם יש מישהו שתוכלו לסמוך עליו שינהל את המבנה שלכם כמו שצריך – זה אנחנו! לנו יש את הניסיון הנדרש ויש לנו גם מספיק אנשי צוות, כך שאין לנו ספק שגם את הנכס שלכם שנמצא בצפון הארץ נוכל לנהל על הצד הטוב ביותר.

דברו איתנו
שלחו הודעה

דברו איתנו

הפרויקטים שלנו

דילוג לתוכן