ניקיון משרדים בצפון

ניקיון ואחזקת משרדים גדולים וקטנים במקצועיות וברמה גבוהה

חברתנו עוסקת בשירותי ניקיון ואחזקת משרדים ונותנת מענה מושלם ואיכותי לתחזוקת המבנים והכול תחת קורת גג אחת. בנייני משרדים הם בניינים המאופיינים בתנועה רבה וכתוצאה מכך גם בהצטברות לכלוך. בכל יום עוברים בבניין מאות ולפעמים גם אלפי אנשים, הם עולים במדרגות, הם משתמשים במעלית, הם נכנסים לחדרי השירותים להתפנות, שותים קפה בפינת המטבחון ועוד.

מבנה נקי ואסתטי זהו כרטיס הביקור של המשרד, הוא משפיע הן על הלקוחות הבאים לקבל שירותים שונים והן על העובדים. כאשר המשרד נקי, ריחני ונעים הוא משרה אווירה טובה, נעים לשהות בו ותפוקת העובדים תהיה טובה יותר .

נותנים שירות בכל אזורי הצפון

שירותי ניקיון ואחזקת מבנים – מה כולל השירות?

שירותי ניקיון למשרד כוללים את כל עבודות הניקיון הנדרשות לאחזקת מבני משרדים כמו שטיפת הרצפות במשרדים, במסדרונות, בחדרי המדרגות, במעליות ובכל מקום במבנה,  ניקיון יסודי לחדרי השירותים, חיטוי יסודי מפני חיידקים ושמירה על ההיגיינה, ניקיון של רהיטי המשרד ושל המבנה, ניקיון במטבחונים, ניקוי האבק המצטבר על המחשבים ועל מכשירים טכנולוגיים נוספים ואם יש שטיחים, חברת הניקיון תדאג לשאוב את האבק ולנקות את השטיחים בחומרי ניקיון ייעודיים.

בנייני משרדים רבים מאופיינים בחלונות גדולים הצוברים אבק ופיח. חברה מקצועית תנקה את החלונות הן מבפנים והן מבחוץ . כאשר החלונות נמצאים בגובה רב מעל פני האדמה תנקה החברה את החלונות באמצעים מיוחדים כמו פיגום עולה או צוותי סנפלינג בעלי רישיון חוקי לעבודה בגובה.

שירותי האחזקה כוללים טיפול שוטף תקינות המבנה, החלפת ציוד פגום וטיפול בבעיות ובתקלות במערכות שונות כמו מערכת החשמל, האינסטלציה, מערכות כיבוי אש ועוד, תקינות המעליות ועוד.

שירותי ניקיון ואחזקת מבנים – חמש סיבות למה חשוב להעסיק חברת ניקיון ואחזקה

בעידן שבו העובדים נמצאים שעות ארוכות במשרד והמשרד הופך להיות מעין בית שני, שמירה על ניקיון המשרד חשובה הן להרגשה הטובה של העובדים והן לשמירה על בריאותם.

סביבת עבודה נקייה ומטופחת מקרינה על כולם החל מהמנהלים הבכירים ועד לעובדים הזוטרים. ניקיון וסדר הם המפתח להרגשה נעימה התורמת ליעילות העבודה ולהגברת התפוקה. כאשר העובדים נהנים לשהות במקום מסודר ונקי הם יגלו אכפתיות למראה המשרד וישתפו פעולה עם טיפוח המשרד ויקפידו על ניקיונו.

בניינים משרדים מאופיינים בתנועה רבה של אנשים במשרד העלולים לשאת עמם חיידקים. שמירה על הניקיון במשרדים ובאזורי השירותים היא חלק בלתי נפרד מהדאגה לבריאות העובדים. חברתנו תדאג לביצוע עבודות הדברה לעסקים באמצעות מדביר מוסמך ובכיר באם יש צורך בכך.

משרד מלוכלך ומוזנח משדר תדמית שלילית על החברה. הלקוחות המגיעים למשרד עלולים להירתע מהמראה הבלתי אסתטי, לקבל רושם שלילי ואף לוותר על שירותי המשרד.

טיפול מקצועי ושוטף באחזקת המבנה ימנע התיישנות, שחיקה ובלאי מואץ של המבנה ויחסוך מכם הוצאות כספיות גבוהות על תיקונים מורכבים ושיפוצים נדרשים.

חברת "צ'יק צ'אק שירותי ניהול ואחזקת מבנים בע"מ" צברה ידע וניסיון רב בתחום. החברה מעסיקה צוות עובדים חרוץ ומסור ומשתמשת בחומרי ניקוי המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

מחפשים שירותי ניקיון ואחזקת משרדים, צרו קשר עוד היום, נשמח לעזור!

דברו איתנו
שלחו הודעה

דברו איתנו

הפרויקטים שלנו

דילוג לתוכן