שירותי אחזקה וניקיון משרדים בצפון – צ'יק צ'ק

ניקוי חלונות בגובה

בשנים האחרונות אנחנו רואים שבכל ערי ישראל נבנים להם עוד ועוד גורדי שחקים. הסיבה העיקרית לכך זו כמובן הצפיפות במדינה, שכן יש דרישה בלתי פוסקת לעוד ועוד יחידות דיור.

אין ספק שעם הידע שיש לנו היום הבניה נעשית בצורה מקצועית ובטיחותית ביותר, כך שברור למה לא מעט משפחות בוחרות לקנות בבניינים גבוהים כאלה דירות חדשות. מה שכן, אותם מבנים גדולים ובעלי קומות רבות מביאים איתם גם לא מעט אתגרים, כמו לדוגמא: השאלה איך מנקים את החלונות? לעיתים מדובר על מבנים שיש בהם לא פחות מעשרים קומות ואף יותר, כך שברור שמנקה חדר המדרגות הפשוט לא יוכל להתמודד עם ניקיון החלונות במבנים כאלה.

למעשה, אנחנו רואים שבכל אותם מבנים חדשים הדמות של סטודנט שמגיע לנקות את המדרגות פעם בשבוע הולכת ונעלמת, שכן מדובר על חדרי מדרגות מאוד גדולים. לכן, אם גם אתם גרים בבניין כזה ואתם תוהים איך אפשר לשמור על התחזוקה שלו על בסיס קבוע, בין אם זה כולל את ניקוי החלונות ובין אם זה כולל כל משימה אחרת, כדאי שתדעו: חברת ניקיון ואחזקת מבנים זה הפתרון.

חברות כאלה בדרך כלל מבצעות, בין היתר, עבודות כמו ניקוי חלונות בגובה, כך שאין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לחיות במקום שבו החלונות מלוכלכים.

חברה מקצועית שתוכל להתמודד עם המשימה

אם חשבתם לרגע שכל חברת ניקיון ואחזקת מבנים תוכל להתאים למשימה כמו ניקוי חלונות בגובה, כדאי שתדעו שאתם טועים. ראשית, כבר כאשר תתחילו לעשות חיפוש בנושא הזה אתם תראו שלא כל החברות מציעות בדיוק את אותו השירות.

שנית, אפילו חברות שכן מציעות שירות כמו ניקוי חלונות בגובה לא תמיד מבצעות זאת על הצד הטוב ביותר. חשוב שתבינו: אחת מהטעויות הגדולות, והמיותרות ביותר, שאתם עלולים לעשות, זה לפנות אל חברה שלא עובדת כחוק או לא עובדת עם כל האישורים הנדרשים.

במידה ואדם יגיע לבצע עבודת ניקוי חלונות בגובה במבנה שלכם והוא לא יעבוד עם ביטוח, זה עלול להיות אסון גדול אם הוא יעבור תאונה כלשהי תוך כדי העבודה. לכן, מעבר לכך שכדאי לכם לדאוג לביטוח בניין משותף, חשוב מאוד לפנות רק אל חברות שעובדות עם כל האישורים הנדרשים.

ניקוי חלונות משרדים

בנוסף לכך שהחברה המקצועית צריכה לבטח את העובדים שלה, היא גם צריכה לדאוג לתת להם את הציוד הכי מתקדם שיש בתחום הזה. לעבוד בגובה, מטבע הדברים, זה אומר לעבוד בסביבה מסוכנת ולכן יש משמעות לשימוש בציוד מתקדם וגם, כמובן, לידע ולניסיון בנושא.

נוסף לכל אלה, אם אתם כבר פונים אל חברה שתוכל לבצע עבודות ניקיון בגובה לחלונות המבנה שלכם, למה שלא תזמינו מאותה חברת ניקיון שירותים נוספים? הרעיון הוא להפוך את התחזוקה של המבנה שלכם לכמה שיותר פשוטה ולכן עדיף להזמין את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

כמה תשלמו על עבודות כאלה?

כמובן שאם מדובר על עבודות של חלונות בבניין קטן ונמוך, המחיר יהיה שונה לחלוטין לעומת עבודות כמו ניקוי חלונות בגובה.

לכן בהחלט חשוב לקחת זאת בחשבון, אך כדאי גם לזכור שככל שתפנו אל יותר חברות ניקיון כך תקבלו יותר הצעות מחיר. במילים אחרות: לכל חברת ניקיון ואחזקת מבנים יש את התעריפים שלה ולכן יש טעם לברר את הנושא הזה לעומק.

זה טוב ויפה שאתם רוצים לגור במבנה מבריק, אך האם זה אומר שעליכם לשלם על כך הון עתק? האם ניקוי של חלונות בגובה זו תמיד חייבת להיות הוצאה מוגזמת? אל תשכחו שבדרך כלל בגורדי שחקים יש עוד פרטים שעליהם צריך לשלם, כמו ניקיון הלובי ואפילו שירותי הגינון, כך שבסופו של דבר ההצעה שנותנים לכם צריכה להיות כמה שיותר אטרקטיבית. זו הסיבה שבגללה כאשר אתם מחפשים לכם חברת ניקיון ואחזקת מבנים שתיתן לכם שירות כמו:

  • ניקוי חלונות בגובה
  • גינון
  • תחזוקת מערכות כמו אינסטלציה ומים במבנה
  • אחזקת מעליות ועוד

כדאי לכם לפנות אלינו!  אנחנו בחברת צ'יק צ'ק נעשה הכול כדי שהמבנה שבו נמצאת הדירה שלכם יהיה לא רק יפה אלא גם נקי, מתוחזק וכזה שנעים להיכנס אליו. צרו עמנו קשר ותראו שמעכשיו גם חלונות הבניין שלכם יבריקו.

דברו איתנו
שלחו הודעה

דברו איתנו

הפרויקטים שלנו

דילוג לתוכן